Показать сообщение отдельно
Старый 17.08.2007, 00:01   #17
Лірник
Пользователь
 
Аватар для Лірник
 
Регистрация: 01.07.2007
Сообщений: 142
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Цвет пластика и кожи

Вибачте за скорочення.Так 1 кб-це один кілобакс=1000 доларів.
Але можна торгуватися.))
Взагалі мені сподобалося-пригнав машинку,при мені розібрали,залишили сидіння водія(для викройки досить пасажирського-вони однакові). Два дні поїздив в пустому салоні.Потім приїхав,подивився на обтягнуті сидіння і карти,всі зауваження при мені виправили і за кілька годин змонтували.я задоволений.
Є одна фішка яку треба знати-коли знімаєш сидіння-там є піропатрон для пасів безпеки.Його треба відкрутити і лишити в салоні під*єднаним до мережі,бо можуть бути проблеми з іммобілайзером.Але в салоні знали про це і мені все показали.
Вже катаюсь місяць-задоволений дуже.
Прошу не сприймати за рекламу.Просто у дизелних шкіряного салону немає,а тепер є.
Шкода не знаю ще як викласти фото-але спробую.
Ще важливо,що можна самому вибрати колір,шкіру,навіть строчки.Так що самі стаєте дизайнером свого салону.
До речі тепер хочу дещо змінити - так дрібниці але в процесі з*являються нові ідеї.
Відносно ціни,так там все -натуральна шкіра а не замінник.Справа в тому що в автомобільних салонах використовують спеціальні замінники максимально наближені до шкіри(звичайно в масовому виробництві).Але все-одно не те.
Так що думаю,що ціна виправдана.
Лірник вне форума   Ответить с цитированием